+420 731 841 362     info@holidaydream.cz

5

St. Peter Apartement

St. Peter Apartment má výbornou lokaci, leží přímo u paty nejvyhledávanější sjezdovky Svatý Petr. Centrum města s veškerými restauracemi a obchody je přitom vzdáleno pouhých 7 minut chůze.

Apartmán leží v klidném domě, rušit Vás bude jenom bublání Svatopetrského potoka. Z apartmánu je výhled také na sjezdovku a protilehlé kopce. Apartmán je vynikajícím výchozím bodem pro horskou turistiku. Cesta přes Kozí hřbety na naši nejvyšší horu vám nezabere víc než 4 hodiny. Apartmán je pro danou lokalitu cenově velmi přívětivý a je také výborně dispozičně řešen. Ubytování je pak příjemné jak pro rodinu s dětmi, tak pro hosty, kteří dávají přednost intimitě před rušným prostředím. Apartmán disponuje garážovým stáním, což je velkou výhodou především v zimním období.

Tento útulně a vkusně zařízený 2-pokojový rekreační byt se dvěmi balkony se nachází v 2.patře apartmánového domu. Ložnice disponuje manželským lůžkem a ještě jednou jedinečně řešenou manželskou postelí s patrovým lůžkem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven plazmovou TV se satelitním připojením, rohovou sedací soupravu i prostorným jídelním stolem. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, lednicí, varnou konvicí i toustovačem. Na balkon lze vstoupit z obou pokojů.

Velkým plusem tohoto apartmánu je také prostorný sklep k uložení kol a lyží s vyhřívaným sušákem na boty.

Poskytujeme veškeré ložní prádlo včetně ručníků.

Wifi připojení je zahrnuto.

2+kk
Dispozice
1
Počet ložnic
2 NP
Podlaží
1800 Kč
Cena od