+420 731 841 362     info@holidaydream.cz

4

Apartment Labská 108/10 Špindlerův Mlýn

Apartmán Labská 108/10 Špindlerův Mlýn leží přímo nad přehradou a zároveň u sjezdovky Labská. Leží v tiché části města s uklidňujícím výhledem na vodní hladinu.  Centrum města s veškerými restauracemi a obchody je vzdáleno 3km.

Z apartmánu je nádherný výhled nejen na Labskou přehradu ale také na protilehlé kopce. Celou stejnojmennou část města protínají turistické trasy. Červená sjezdovka Labská se sedačkovou lanovkou je jen pár kroků od apartmánu. Apartmán je pro danou lokalitu cenově velmi přívětivý a je také výborně dispozičně řešen. Ubytování je pak příjemné jak pro rodinu s dětmi, tak pro hosty, kteří dávají přednost intimitě před rušným prostředím. Apartmán disponuje bezplatné parkování v zastřešené kóji, což je velkou výhodou především v zimním období.

Tento útulně a vkusně zařízený 2-pokojový rekreační byt se nachází v 1.patře apartmánového domu. Vstupuje se přímo do předsíně, kde je možné využít vestavěných skříní k uložení věcí. Ložnice disponuje jedinečně řešenou postelí. Jedná se o 2 manželská lůžka, které v podstatě tvoří jedno obrovské lůžko pro 4 osoby. Obývací pokoj je vybaven plazmovou TV se satelitním připojením. Sedací soupravu lze také rozložit a využít k nocování. Součástí pokoje je ještě prostorný jídelní stůl. Na balkon lze vstoupit z obou pokojů. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, lednicí, kávovarem i toustovačem.

Velkým plusem tohoto apartmánu je také sklep k uložení kol a lyží s vyhřívaným sušákem na boty.

Poskytujeme veškeré ložní prádlo včetně ručníků.

2+kk
Dispozice
1
Počet ložnic
1 NP
Podlaží
1500 Kč
Cena od